Krāsu toņu tendenču analīzi un “ColourFutures™” katra konkrētā gada toņa izvēli veic “AkzoNobel” Globālais Estētikas Centrs ar radošo direktori Helēnu van Gentu (Heleen van Gent) priekšgalā.

Amsterdamā izvietotajā centrā tiek analizētas krāsu toņu attīstības tendences, veikti toņu un dizaina pētījumi, kā arī īstenota visa uzņēmuma mākslinieciskā vadība. Katru gadu tiek piesaistīta grupa neatkarīgu ekspertu, kas sagatavo nākamā gada globālo tendenču prognozi dizaina jomā. Šo darbu atbalsta 80 tirgi visā pasaulē, piedāvājot patērētājiem iespēju izvēlēties savai mājai piemērotākos krāsu toņus.

Ar plašu pētniecisko darbu, kā arī dziļu izpratni par to, kā pastāvīgās izmaiņas globālā mērogā kļūst par daļu no patērētāju dzīves, Globālā Estētikas Centra speciālisti panāk, ka “ColourFutures™” ne tikai attīstās kopā ar mainīgajām mājas vajadzībām, bet arī spēj tās prognozēt.

Projekts “ColourFutures™” tiek īstenots, izmantojot koncerna dekoratīvo krāsu produktu klāstu, tostarp zīmolus “Sadolin”, “Sikkens”, “Dulux”, “Nordsjö”, “Alba”, “Astral”, “Bruguer”, “Coral”, “Flexa”, “Inca”, “Levis”, “Marshall” un “Vivechrome” izstrādājumus.